250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Apácamunka

962. Apácamunka

19. sz., Mária a gyermek Jézussal és Keresztelő Szent Jánossal acél metszet, ún. római munka - aranyozott papírroulékkal és textillel

26,5*16 cm