250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Léda a hattyúval

1038. Léda a hattyúval

Meissen, 19. sz. második fele, festett porcelán, jelezve az alján: 433 és kardos jelzés, restaurált

m: 17 cm