250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Íróasztal

839. Íróasztal

francia, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni borítással, tetején préselt, aranyozott bőr borítással, esztergált lábakon, aranyozott sárgaréz veretekkel

131,5*75,5*75 cm