250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Szalonasztal

867. Szalonasztal

magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, egy fiókkal, sérült

76*80,5*59 cm