250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Apácamunka

964. Apácamunka

magyar, 18. sz. vége, Avilai Szent Teréz ábrázolással, akvarell, pergamen, selyem alapon fémszál és selyemszál hímzéssel