250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Korpusz VÉDETT - NO EXPORT

963. Korpusz VÉDETT - NO EXPORT

Európa, 17. sz., tűzaranyozott réz, Kiállítva: Otthonok kincsei, BTM 2013, Reprodukálva: Otthonok kincsei, 28/4

m: 12,8 cm