963. Korpusz VÉDETT - NO EXPORT
Európa, 17. sz., tűzaranyozott réz, Kiállítva: Otthonok kincsei, BTM 2013, Reprodukálva: Otthonok kincsei, 28/4
m: 12,8 cm