250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Tálalószekrény

827. Tálalószekrény

magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel, 3 db kulccsal, felújított

198*102*60 cm