250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Csésze és alj

1028. Csésze és alj

Pirkenhammer, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján masszába nyomott F&M (Fischer and Mieg), kissé kopott

d: 15,5 cm; m: 6,3 cm