1081. Fedeles díszkancsó
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, jelezve az alján: masszába nyomott Made in Austria Hungaria Zsolnay Pécs és vörös öttemplom bélyegző, formaszám: 4124 és öttornyos jel
m: 38 cm