250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Dísztál

1082. Dísztál

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján, máz alatti kék jellel: Made in Hungary, Zsolnay Pécs, kis sérüléssel

d: 42 cm