1082. Dísztál
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján, máz alatti kék jellel: Made in Hungary, Zsolnay Pécs, kis sérüléssel
d: 42 cm