1138. Utazó toalett ládika
Kína, 19. sz. vége, tömör mahagóni, gyöngyház berakásokkal, tetejéből kihajtható tükörrel, 6 db fiókkal, réz rátétekkel, két oldalán fogantyúkkal, alsó fiók húzógombja hiányzik, sérült
19,5*30,5*23,5 cm