250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Utazó toalett ládika

1138. Utazó toalett ládika

Kína, 19. sz. vége, tömör mahagóni, gyöngyház berakásokkal, tetejéből kihajtható tükörrel, 6 db fiókkal, réz rátétekkel, két oldalán fogantyúkkal, alsó fiók húzógombja hiányzik, sérült

19,5*30,5*23,5 cm