829. Írószekreter
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, öntött sárgaréz kariatida fejekkel és veretekkel, lehajtható írólapja mögött 12 db kis fiókkal, fiókokon jávorfa intarziával, alabástrom oszlopokkal, írólapján 3 ószövetségi próféta intarziás ábrázolásával, sérült, 2 db kulccsal
165*99,5*50 cm