250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Árnykép (családi jelenet)

979. Árnykép (családi jelenet)

osztrák, 19. sz. eleje, verre eglomise technika, festett, aranyozott üveg és tükör, falon függő metszetek alján felirat: Frank Dirtoll (?), sérült

36*46 cm