250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Komód

856. Komód

osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa és cseresznyefa intarziával, bronz veretekkel, sérült, kulcs nélkül

100*143*74 cm