823. Emeletes írószekreter
osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, paliszander és topolyafa intarziával, írólapja mögött 5 kis fiókkal, bronz veretekkel, sérült
190*111*62 cm