250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Emeletes írószekreter

823. Emeletes írószekreter

osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, paliszander és topolyafa intarziával, írólapja mögött 5 kis fiókkal, bronz veretekkel, sérült

190*111*62 cm