250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Dísztál

1124. Dísztál

Kína, 20. sz. eleje, festett porcelán, máz alatti kék krizantémokkal, alsó peremén stilizált virágokkal, máz alatti festett kék jelzettel

d: 55,5 cm