250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Tükör és konzolasztal

840. Tükör és konzolasztal

olasz, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott hársfa, a konzolasztal tetején márvány lappal, kis sérülésekkel

tükör: 175*122 cm; konzolasztal: 91*134*47 cm