250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Dísztányér

1033. Dísztányér

Bécs, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, az alján máz feletti méhkas jelzettel és masszába nyomott R betűvel, fa keretben

d: 24 cm