1020. Sétapálca, 2 db
olasz, 19. sz. vége, festett porcelán végek, figurális Bacchanália és növényi díszítéssel, aranyozással, jelzet nélkül, fa botokkal, réz gyűrűkkel
h: 90,5 cm