250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Sétapálca, 2 db

1020. Sétapálca, 2 db

olasz, 19. sz. vége, festett porcelán végek, figurális Bacchanália és növényi díszítéssel, aranyozással, jelzet nélkül, fa botokkal, réz gyűrűkkel

h: 90,5 cm