250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kandallóóra

852. Kandallóóra

francia, 1800 körül, tűzaranyozott bronz tokban, felesütős szerkezet, zománcozott római számos számlapja sérült, 1 db kulccsal, ingáva, működőképes

m: 38 cm