250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Szivartartó tok

994. Szivartartó tok

Bécs, 1900 körül, bőr tok, ezüstözött és aranyozott fém rátét, Ferenc József császár hatlovas hintóban ábrázolással, bőrbe nyomott, aranyozott: GEBR. RODECK WIEN K. u. K. HOFLIEFERANTEN jelzéssel, sérült

28*7,5 cm; 15,5*7,5 cm (becsukva)