994. Szivartartó tok
Bécs, 1900 körül, bőr tok, ezüstözött és aranyozott fém rátét, Ferenc József császár hatlovas hintóban ábrázolással, bőrbe nyomott, aranyozott: GEBR. RODECK WIEN K. u. K. HOFLIEFERANTEN jelzéssel, sérült
28*7,5 cm; 15,5*7,5 cm (becsukva)