250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Dohánytartó doboz

1133. Dohánytartó doboz

Japán, 19. sz. vége, lakkfestett, aranyozott papírmasé, dohánylevél feldolgozása jelenettel, sérült

m: 14 cm