250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Keretóra

872. Keretóra

osztrák, 19. sz. eleje, negyedütős, spindlijáratos szerkezet, működő zeneszerkezettel, tisztításra szorul, kis sérüléssel

41*29,5 cm