250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Pipa

998. Pipa

magyar, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, fém szerelékkel, "JS" jelzettel, gyümölcsfa szárral

h: 12 cm, szár: 96 cm