250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Smizett

861. Smizett

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa intarziával, 5 fiókkal, 1 db kulccsal

101*62,5*37,5 cm