250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Váza

1121. Váza

Japán, 19. sz. második fele, Arita manufaktúra, festett porcelán, vörös-kék imari dekorral, főnix és daru ábrázolással, matt aranyozással, j.n.

m: 47,8 cm