250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Falióra

871. Falióra

francia, 19. sz., felesütős szerkezet, teknőspáncél, csont, sárgaréz intarziával, festett számlappal, kulcs és inga nélkül, működőképes

65,5*63*14 cm