250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Urna váza

1026. Urna váza

Sévres, 19. sz. második fele, festett porcelán, két képmezővel, kos fejekkel, virágfüzérekkel, matt aranyozással, talpán "S" betűjeles jelzettel

m: 25 cm