250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Pipa

990. Pipa

magyar, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, esztergált gyümölcsfa szárral, Bettich jelzettel és WE(C) bélyegzővel

h: 9,5 cm; szár: 38 cm