250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kandallóóra

876. Kandallóóra

francia, 19.sz., felesütős szerkezet, aranyozott bronz tok, tetején buborékfújóó fiú figurával, felhúzókulccsal, ingával, működik

m: 39 cm