250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Tálca

1134. Tálca

Japán, 19. sz. vége, fekete, lakkozott felületű papírmasé, festett, matt aranyozással díszített jelenetében vásári kereskedők csoportja, sérült

29,8*24 cm