250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Csésze és alj

1022. Csésze és alj

1830, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti kék jel és masszába nyomott "830" évszám, alján kis sérüléssel

m: 6 cm, d: 14 cm