768. Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, köszörült, bíborpácolt üveg, zománcfestett, aranyozott, magyar koronás címer ábrázolással, "Éljen a haza" felirattal, sérült, aranyozása kopott
m: 12 cm