190. Teáskészlet
Kína, 20. sz. közepe, vékony, fehér, tojáshéj porcelán, szitázott, keleti dekorral, csészék alján gésa portréval, talpakon jelzett, nádazott füllel, apró hibával, 1 csésze hajszálrepedt, össz.: 21 db
m: 4,5-12 cm