364. Karlánc
20. sz. eleje, bécsi behozatali jellel, nagy, üreges, csavart szemekből, 14 k arany kígyóbőr hatású mintával, nyelves zárral és biztonsági lánccal, sérült
26,7 g, h: 18 cm