Online aukció > Folyókanyarulat alkonyi fényben

Online aukció [ARCHÍV]

68. Gábor Móric (Kisújszállás, 1889 - Budapest, 1987)

Folyókanyarulat alkonyi fényben

olaj, falemez

27*37,5 cm

j.j.l.: Gábor Móric