292. Szervizkészlet, 7 db-os
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, aranyozott ezüst nyelek, 800 ezrelékes ezüst jel, 2 db csont végződéssel, tortalapát maratott mintával, kis sérülésekkel
h: 19-33 cm