254. Néprajzi tárgyak > Eljegyzési pohár

513. Eljegyzési pohár

osztrák, 1831 vésett díszítéssel, ón, családi címerekkel, GAAL és HBR feliratokkal, jelezve az alján: I. G. STOLL femzin in WIEN, sérült

m: 4,5 cm