236. 19-20. századi festmények és bútorok > Tabáni utcarészlet

140. Halász - Hradil Elemér (Miskolc, 1873 - Kassa, 1948)

Tabáni utcarészlet

olaj, vászon

26,5*35 cm

j.b.l.: Halász Hradil Elemér