51. Farkas Lőrinc, Csallóközi (Lakszakállas, 1898 - Budapest, 1973)
Pihenő juhász, 1923
olaj, vászon
68*56 cm
j.b.l.: Farkas Lőrinc Kecskemét 923. júl. 23