236. 19-20. századi festmények és bútorok > Őszi erdő

96. Kiss Kálmán (Kalocsa, 1878 - 1967)

Őszi erdő

olaj, vászon

64*84 cm

j.j.l.: Kiss Kálmán

ho.: 1920-as kiállítási raglap