236. 19-20. századi festmények és bútorok > Téli erdő

85. Olgyai Viktor (Igló, 1870 - Salzburg, 1929)

Téli erdő

olaj, vászon

73*96 cm

j.b.l.: Olgyai Viktor

keret nélkül