236. 19-20. századi festmények és bútorok > Alföldi táj szélmalommal

48. Tőkés Sándor (Debrecen, 1882- Karcag, 1950)

Alföldi táj szélmalommal

olaj, vászon

56*65,5 cm

j.j.l.: Tőkés