236. 19-20. századi festmények és bútorok > "Téli délután" 1937

89. Zórád Géza (Temesvár, 1890 - Budapest, 1969)

"Téli délután" 1937

olaj, fa

40*50 cm

j.j.l.: Zórád Géza 937