227. Októberi aukció > Virágzó mandulafák

58. Magyar Mannheimer Gusztáv (Pest, 1859 - Budapest, 1937)

Virágzó mandulafák

olaj, vászon

40*54,5 cm

j.j.l.: Magyar-Mannheimer G.