227. Októberi aukció > Dunavecsei részlet, 1929

57. Madarász Gyula (Nemeskisfalu, 1858 - Budapest, 1931)

Dunavecsei részlet, 1929

olaj, vászon

35*50 cm

j.b.l.: Madarász Gyula Dunavecse 929