227. Októberi aukció > "Igavonó ökrök"

41. Pállik Béla (Nagymihály, 1845 - Budapest, 1908)

"Igavonó ökrök"

olaj, vászon

52*81 cm

j.b.l.: Pállik Béla

ho.: Pállik Béla kiállítási cédula 1908, 158. szám