41. Pállik Béla (Nagymihály, 1845 - Budapest, 1908)
"Igavonó ökrök"
olaj, vászon
52*81 cm
j.b.l.: Pállik Béla
ho.: Pállik Béla kiállítási cédula 1908, 158. szám