227. Októberi aukció > "Szőlősi rév"

40. Pállik Béla (Nagymihály, 1845 - Budapest, 1908)

"Szőlősi rév"

olaj, vászon

30*75 cm

ho.: 1908-as kiállítási cédula és Postatakarék Pénztár címke 193. tétel, BÁV 68. aukció 170. tétel