40. Pállik Béla (Nagymihály, 1845 - Budapest, 1908)
"Szőlősi rév"
olaj, vászon
30*75 cm
ho.: 1908-as kiállítási cédula és Postatakarék Pénztár címke 193. tétel, BÁV 68. aukció 170. tétel