227. Októberi aukció > Női portré, 1923

147. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Női portré, 1923

rézkarc, papír

210*153 mm

j.j.l.: Szőnyi István

nyomaton j.f.: Sz. I. 923