227. Októberi aukció > Fekvő kisfiú, 1925

148. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Fekvő kisfiú, 1925

rézkarc, papír

48*40 mm

j.j.l.: Szőnyi István

nyomaton b.l.: Sz. I. 925